Log in om zelf een collectie samenstellen

Op de website van de NKvF is het mogelijk om uw eigen fuchsiacollectie samen te stellen en te bewaren. Deze functie is alleen mogelijk voor ingelogde leden van de NKvF.

Indien u ingelogd bent staan in het menu onder het tabblad "Fuchsia's" twee extra mogelijkheden namelijk "Mijn Bestand" en "Werklijst". De fuchsiabeschrijvingen uit "Zoek Fuchsia's" zijn aan beide lijsten toe te voegen. Deze lijsten blijven dan bewaard. Zo is het mogelijk om met de "Werklijst" uw specifieke fuchsiacollectie te beheren, labels te printen met de juiste naam, En zelf QR codes te printen. U kunt ze scannen met een tablet of met een smart telefoon. Zijn er fuchsia's van de "Werklijst" gestekt, gekocht of geruild, dan zijn deze fuchsia’s over te zetten naar "Mijn Bestand". Ook is het natuurlijk mogelijk om de fuchsiabeschrijvingen vanuit "Zoek Fuchsia's" in een keer naar "Mijn bestand" over te zetten.